• Soukromé lekce

  Jestliže se úplně necítíte při skupinově vedených lekcích nebo se chcete zdokonalit v určitém tanečním směru v soukromí, nabízíme Vám možnost individuálních tanečních lekcí. 

  Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi přizpůsobíme lekce tance přesně Vám na míru…

 • Taneční kroužky, vystoupení

  Pro nadšené tanečnice a tanečníky, kteří se tanci chtějí věnovat více než rekreačně 1x týdně, nabízíme možnost intenzivních tréninků v tanečních skupinách a kroužcích, z nichž některé se pravidelně účastní vystoupení na kulturních a společenských akcích - v těchto skupinách nutná pravidelná docházka a finanční spoluúčast na kostýmové náklady. Pro více informací, konkrétní termíny a ceny, nás prosím kontaktujte. 

   

 • Svatební tanec

 • Chystáte svůj „Den D“ a rádi byste svatební hosty překvapili speciálním tanečním číslem nevěsty a ženicha? Právě s tím Vám rádi pomůžeme! Je na Vás, zda budete chtít tančit na svoji oblíbenou skladbu, na kterou Vám rádi sestavíme choreografii, nebo zda potřebujete poradit a hudbu i repertoár necháte na nás.. Individuální profesionální přístup nechť je zárukou nezapomenutelného zážitku pro Vás i Vaše hosty.. :-)

  Pro ideální sestavení a nacvičení svatebního tance doporučujeme ze zkušenosti minimálně 6 lekcí po 45min, kdy je možno lekce pospojit, vždy 2 lekce za sebou, sejdeme se tak 3x na 90min.

  Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.