• „Tanec je životní styl"

   

  Srdečně Vás vítáme na stránkách Taneční školy Marešovi

  Na základě bohatých tanečních a lektorských zkušeností, které sčítají již 20 let, nabízíme výuku tance pro veřejnost v Sokolově (Karlovarský kraj) a Kralovicích (Plzeňský kraj). Najdete u nás převážně kurzy,  taneční kroužky a skupiny pro děti, sólové tanečnice i páry, zaměřené na standardní, latinsko-americké a karibské rytmy.

  V oblasti tanečního sportu jsme dosáhli nejvyšší výkonnostních tříd, M a A, máme dlouholeté zkušenosti v oblasti trénování soutěžních i amatérských tanečních párů. Sportovnímu tanci jsme se věnovali téměř 15 let, taneční kurzy pro Vás pořádáme již 10 let! :)  V poslední době nás velmi oslovila salsa, která je momentálně in a záliba v tomto úžasném tanci prudce stoupá po celém světě! :-)

  Kromě organizování společenských akcí a vedení tanečních kurzů a skupin nabízíme také taneční vystoupení formací či párové, miniškolu tance (workshop) na různých akcích, svatební tanec, pořádáme taneční večery, taneční víkendy a dovolené.

  Naším hlavním cílem je předávat radost z tance pomocí jednoduchých metod tak, aby hodiny s námi na parketě strávené byly nejen příjemné, ale hlavně přínosné a zábavné.

  Moc rádi vás u nás přivítáme

  Karin a Petr Marešovi