• Jaké kurzy nabízíme

  LADY LATIN DANCE a SALSA (Sokolov, Kralovice)

  LADY LATIN DANCE a SALSA pro malé slečny (Kralovice)

  LADY LATIN DANCE a SALSA pro malé slečny a maminky (Kralovice)

  SPOLEČENSKÉ TANCE PRO PÁRY (Sokolov)

  SALSA PRO PÁRY (Kralovice)

  TANEČNÍ KROUŽKY - pravidelné tréninky 

  taneční skupina "SHOW TEAM" - vystoupení na kulturních akcích

 • LADY LATIN DANCE a SALSA

  Milujete latino hudbu a tanec, ráda byste tančila, ale chybí Vám taneční partner? Nevadí, právě pro Vás jsou tu lekce tance "Lady"!

  V kurzu pro ženy "Lady latin a salsa" se věnujeme základním krokům a figurám do latinskoamerických a karibských tanců: samba, cha-cha, rumba, jive, salsa, bachata...    

  Věková hranice není dána! :) Každá dáma, která touží po tom, zatančit si a zároveň se pobavit a získat nové přátele, je u nás vítána. 

 • LADY LATIN DANCE a SALSA pro malé slečny (/a maminky)

  V Kralovicích nabízíme kurzy pro děti, zejména pro malé slečny (7-10 let), nebo malé slečny (7-10 let) s maminkami, se zaměřením na latinskoamerické a karibské tance. V kurzech se hravou formou učíme základy tanců: cha-cha, rumba, samba, jive, polka, salsa, bachata..  Předáváme základní principy, techniky a variace jednotlivých tanců ve formě pro sólové tanečnice. Tančíme pro radost, našim cílem je naučit Vás tančit ladně a správně, dbáme na individualitu a možnosti každého dítka jako osobnosti.. Nejezdíme na taneční soutěže. Výuka v kurzu "pro malé slečny" probíhá bez přítomnosti rodičů - vstup možný na první a závěrečnou lekciVystoupení dětí na závěrečné lekci. 

  V kurzu "pro malé slečny a maminky" jsou děti v doprovodu rodičů, kteří také tančí ;) Tančíme převážně sólo (pro zpestření můžeme zatančit sestavičku v páru s maminkou), styl, výuka a tempo je vedeno dle dětí. 

 • SPOLEČENSKÉ TANCE pro páry (Sokolov)

  Pro páry nabízíme intenzivní KURZ SPOLEČENSKÝCH TANCŮ, který je obdobný známému kurzu TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ. 

  Učíme se základní kroky a variace do standardních tanců - waltz, tango, valčík + polka, foxtrot/quickstep, tanců latinsko-amerických jako cha-cha, samba, rumba, jive, a také karibských - salsa, bachata. 

  Předáme Vám mmj. důležité informace o základních technikách tanců, nášlapech a správném směrování, aby pro Vás tanec byl příjemným zážitkem ...

 • Taneční kroužky, vystoupení

  Pro nadšené tanečnice a tanečníky, kteří se tanci chtějí věnovat více než rekreačně 1x týdně, nabízíme možnost intenzivních tréninků v tanečních skupinách a kroužcích, z nichž některé se pravidelně účastní vystoupení na kulturních a společenských akcích - v těchto skupinách nutná pravidelná docházka a finanční spoluúčast na kostýmové náklady. Pro více informací, konkrétní termíny a ceny, nás prosím kontaktujte.